KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13778349
nr 1377 8349
J Bauer, Gamla Stan. Signerad, daterad -44. Olja på duk, 48x45 cm, yttermått inklusive ram: 70x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 februari 2021
kl 18:26:30
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr